Results  - IX CXM LA SONRISA DE RAFA

Results - IX CXM LA SONRISA DE RAFA

PDF files
Search Participant

Get your Diploma as participant of the event clicking the icon Diploma available in the participants list.


Results: 655
Bib NumberParticipantCLASIFICACIÓN P. FEM. CLUB PUESTO CAT. Time RITMO MODALIDAD DetailDiploma
136SEBASTIAN GOMEZ CERREJON 1 - CD MALDITO FLATO SNM·1 2:34:08 05:42 CXM LARGA Diploma
228ANGEL MERINO MUÑOZ 2 - ALPINO BENALMADENA SNM·2 2:36:55 05:48 CXM LARGA Diploma
139SERAFÍN GÓMEZ MIRÓN 3 - LOS SALTABOJAS VETAM·1 2:37:50 05:50 CXM LARGA Diploma
316ALEJANDRO REINA ALGECIRAS 4 - CD. ENTRENA! SEVILLA SNM·3 2:41:12 05:58 CXM LARGA Diploma
7VICTOR ALMOHANO GONZALEZ 5 - CLUB ATELISTIMOS Y MONTAÑA AT SNM·4 2:42:58 06:02 CXM LARGA Diploma
16ÓSCAR AYMERICH 6 - - SNM·5 2:43:06 06:02 CXM LARGA Diploma
276VICENTE PADILLA HERRERA 7 - CA SIERRA DE SEGURA VETAM·2 2:43:21 06:03 CXM LARGA Diploma
160JOSÉ IGNACIO HEREDIA 8 - HARMAN TRAIL RUNNING VETAM·3 2:44:03 06:04 CXM LARGA Diploma
255JESUS NIETO NAVARRETE 9 - CORDUBA TRAIL SNM·6 2:47:07 06:11 CXM LARGA Diploma
269JUAN MANUEL ORTA GOMEZ 10 - CLUB TRAIL SIERRA ABUELA SNM·7 2:48:02 06:13 CXM LARGA Diploma
100MIGUEL JUAN GALAN PAEZ 11 - - SNM·8 2:51:34 06:21 CXM LARGA Diploma
71SERGIO DÍAZ BELLIDO 12 - MOSQUETEROS DE LA ZARZA SNM·9 2:51:53 06:21 CXM LARGA Diploma
61JOSE ANTONIO CUEVAS VALENZU 13 - ALPINO BENALMADENA VETAM·4 2:52:59 06:24 CXM LARGA Diploma
32JOSE MIGUEL BOZA PICON 14 - C.D. PUNTITI SPORT TEAM SNM·10 2:54:14 06:27 CXM LARGA Diploma
158JUAN ENRIQUE GUTIÉRREZ MARTÍ 15 - - VETAM·5 2:54:48 06:28 CXM LARGA Diploma
6SAMUEL ALMAGRO ATIENZA 16 - PURAVENTURA SNM·11 2:55:40 06:30 CXM LARGA Diploma
181ANTONIO JESUS LEBRON OROZCO 17 - CLUB TRAIL ULTREYA SNM·12 2:56:26 06:32 CXM LARGA Diploma
131RAFAEL GARRIDO OROPESA 18 - INDEPENDIENTE SNM·13 2:57:05 06:33 CXM LARGA Diploma
178JOSE ANTONIO JIMÉNEZ RAMIREZ 19 - TRAILRUNNERS AVANZA JAÉN VETAM·6 2:58:20 06:36 CXM LARGA Diploma
46RICARDO CARRERO CRUZ 20 - C.D. LOS TIGRES DE VALVERDE VETAM·7 2:59:17 06:38 CXM LARGA Diploma
9ANTONIO ARANDA ESPEJO 21 - CD PUNTITI SPORT TEAM VETAM·8 3:00:49 06:41 CXM LARGA Diploma
155PABLO SANTIAGO GUISANDE SAN 22 - CLUB ULTRA TRAIL HUELVA VETAM·9 3:00:54 06:42 CXM LARGA Diploma
334RAFAEL RODRIGUEZ PEDRAJAS 23 - C.D. UMAX TRAIL SNM·14 3:03:12 06:47 CXM LARGA Diploma
209ALEJANDRO MARTIN 24 - CD MALDITO FLATO VETAM·10 3:03:58 06:48 CXM LARGA Diploma
245DIEGO MORGADO MORGADO 25 - CLUB TRAIL SIERRA ABUELA SNM·15 3:04:02 06:48 CXM LARGA Diploma
74IVAN DÍAZ LLANOS 26 - CLUB SERRANO SNM·16 3:04:29 06:49 CXM LARGA Diploma
132JOSE IGNACIO GARROCHO BOGA 27 - C.D. PUNTITI SPORT TEAM SNM·17 3:05:05 06:51 CXM LARGA Diploma
345DOMINGO ROMERO GARCIA 28 - INDEPENDIENTE VETAM·11 3:05:54 06:53 CXM LARGA Diploma
375HÉLDER SILVA 29 - GRUPO DESPORTIVO ALCOUTIM T VETAM·12 3:06:47 06:55 CXM LARGA Diploma
85MIGUEL ESCOBAR CARMONA 30 - - VETAM·13 3:07:55 06:57 CXM LARGA Diploma
Results: 655