Results  - VI CXM MINERA LA ZARZA  PERRUNAL 2023

Results - VI CXM MINERA LA ZARZA PERRUNAL 2023

PDF files
Search Participant

Get your Diploma as participant of the event clicking the icon Diploma available in the participants list.


Results: 290
Bib NumberParticipantCLUB Gender FEDERATED DISTANCIA Time DetailDiploma
117YURIY PIKH KORZHYLOVA DLC TRAIL TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 1:45:57 Diploma
1ALEJANDRO AGUIRRE CABRERA TURDETANIA TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 1:48:37 Diploma
45ÁNGEL GONZÁLEZ HERNÁNDEZ CLUB ULTRA TRAIL HUELVA MASCULINO SI CXM LARGO 1:49:09 Diploma
33MIGUEL JUAN GALAN PAEZ INDEPENDIENTE MASCULINO NO CXM LARGO 1:55:09 Diploma
8MANUEL BARBOSA RODRIGUEZ C.D. PUNTITI SPORT TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 1:55:28 Diploma
58JUAN ANTONIO MACHIO DÍAZ LOS CHAKALES RUNNERS MASCULINO SI CXM LARGO 1:56:05 Diploma
382DAVID DOMINGUEZ CONEJO TIGRES DE VALVERDE MASCULINO SI CXM LARGO 1:57:19 Diploma
43JUAN GONZÁLEZ COTO C. A. PUEBLA MASCULINO SI CXM LARGO 1:57:26 Diploma
40JUAN CARLOS GARCÍA MOLINA C.D. PUNTITI SPORT TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 2:00:59 Diploma
11JUAN JOSÉ BEGINES GOMEZ CLUB DE ATLETISMO PALACIEGO MASCULINO SI CXM LARGO 2:01:39 Diploma
18JAVIER CORRALES TURDETANIA TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 2:02:30 Diploma
57FERNANDO LUNA HERNÁNDEZ CLUB TRAIL IMMODERATUS MASCULINO SI CXM LARGO 2:03:14 Diploma
87JUAN FRANCISCO PONCE GALLEGO INDEPENDIENTE MASCULINO SI CXM LARGO 2:04:26 Diploma
48FRANCISCO JOSÉ GONZÁLEZ MUÑOZ TEAM BUGUE MASCULINO SI CXM LARGO 2:05:37 Diploma
64GREGORIO JESUS MARTIN GARCIA TRAIL LAS CUMBRES MASCULINO SI CXM LARGO 2:08:56 Diploma
12ANTONIO CAMPOS DAZA INDEPENDIENTE MASCULINO NO CXM LARGO 2:09:00 Diploma
90ALEXIS RAMÍREZ CARRETERO C.D. PUNTITI SPORT TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 2:09:38 Diploma
44JAVIER GONZÁLEZ FRANCO CLUB ULTRA TRAIL HUELVA MASCULINO SI CXM LARGO 2:09:40 Diploma
105ANTONIO VAZ RODRIGUEZ CLUB TRAIL SIERRA ABUELA MASCULINO SI CXM LARGO 2:09:44 Diploma
102MANUEL TRIGUERO LÓPEZ ULTRAFONDO LOS ALCORES MASCULINO SI CXM LARGO 2:09:47 Diploma
66JULIO JOSÉ MAYAL GÓMEZ CLUB ULTRA TRAIL HUELVA MASCULINO SI CXM LARGO 2:09:49 Diploma
81AURELIO PEREZ CHACON INDEPENDIENTE MASCULINO NO CXM LARGO 2:09:56 Diploma
97PAULA RODRIGUEZ RODRIGUEZ C.D. PUNTITI SPORT TEAM FEMENINO SI CXM LARGO 2:10:43 Diploma
2JOSE MANUEL AGUIRRE CABRERA TURDETANIA TEAM MASCULINO NO CXM LARGO 2:11:34 Diploma
104LUIS JESÚS VARILLA CAMPOS INDEPENDIENTE MASCULINO NO CXM LARGO 2:11:44 Diploma
52SERGIO MANUEL JIMÉNEZ CORDERO FUNCIONAL FITNESS HUELVA MASCULINO SI CXM LARGO 2:12:48 Diploma
86CRISTOBAL JOSÉ PICÓN REGIDOR TRAIL RUN LUCENA DEL PUERTO MASCULINO SI CXM LARGO 2:13:02 Diploma
79ANTONIO PEREJON PEREZ TURDETANIA TEAM MASCULINO SI CXM LARGO 2:13:07 Diploma
68IVÁN MIRANDA ESCUDERO LOS NIÑOS DEL BARRIO MASCULINO SI CXM LARGO 2:14:35 Diploma
114JOAQUÍN MANUEL ORTA JOSÉ CLUB DE MONTAÑA ATLANTIK MASCULINO SI CXM LARGO 2:14:57 Diploma
Results: 290