Results  - II MEDIA MARATON FRANCISCO SANCHEZ FALCON

Results - II MEDIA MARATON FRANCISCO SANCHEZ FALCON

PDF files
Search Participant

Get your Diploma as participant of the event clicking the icon Diploma available in the participants list.


Results: 255
Bib NumberParticipantPOSICION PUESTO FEMENINO CLUB PUESTO CATEGORIA CATEGORY TIEMPO RITMO/KM MODALIAD DetailDiploma
181REYES ESTEVEZ LOPEZ 1 - HOKA TEAM 1 MST40M 01:07:47.959 03:12 MEDIA MARATON Diploma
1LEHSEN SIDAHMED AHMED 2 - FEDERACIÓN. SAHARAUI DE DEPORTES 1 SENM 01:11:24.340 03:23 MEDIA MARATON Diploma
77ANTONIO JIMÉNEZ ONSURBE 3 - AC MANCHATHON 2 SENM 01:18:32.294 03:43 MEDIA MARATON Diploma
169SEBASTIÁN RUBIO CABELLO 4 - O CORRE O MUERES 3 SENM 01:22:27.085 03:54 MEDIA MARATON Diploma
29PEDRO MANUEL CASTELLANO MARCHANTE 5 - C..D. LA MOLINERA 4 SENM 01:23:06.634 03:56 MEDIA MARATON Diploma
197JOSE ANTONIO VIDAL CABALLERO 6 - CLUB ATLETISMO TREBUJENA 5 SENM 01:23:39.302 03:57 MEDIA MARATON Diploma
228MIGUEL ÁNGEL SANCHEZ GOMEZ 7 - CLUB CORRE O MUERE 6 SENM 01:23:52.416 03:58 MEDIA MARATON Diploma
64FRANCISCO GONZALEZ DIAZ 8 - INDEPENDIENTE 2 MST40M 01:23:52.704 03:58 MEDIA MARATON Diploma
68LUIS GONZALEZ LOPEZ 9 - LEBRIRRUNING 7 SENM 01:24:08.981 03:59 MEDIA MARATON Diploma
25JOSÉ ANTONIO CARO ANDRADES 10 - CLUB ATLETISMO TREBUJENA 3 MST40M 01:24:39.968 04:00 MEDIA MARATON Diploma
55JUAN JOSE GARCÍA FERRETE 11 - C. T. CAMALEÓN 8 SENM 01:26:32.471 04:06 MEDIA MARATON Diploma
103LUIS LÓPEZ VIDAL 12 - ATLETISMO LEBRIJA 9 SENM 01:26:41.100 04:06 MEDIA MARATON Diploma
63MANUEL GÓMEZ TIRADO 13 - TRIATLETAS DE CAEPIONIS 10 SENM 01:27:05.375 04:07 MEDIA MARATON Diploma
139REMEDIOS PEREZ LOVERA 14 1 CLUB DE ATLETISMO PALACIEGO 1 MST40F 01:27:58.717 04:10 MEDIA MARATON Diploma
11JUAN JOSE BEGINES GOMEZ 15 - CLUB DE ATLETISMO PALACIEGO 4 MST40M 01:27:59.407 04:10 MEDIA MARATON Diploma
165JOSE ROMERO SANCHEZ 16 - CLUB ATLETISMO LEBRIJA 1 MST50M 01:28:29.707 04:11 MEDIA MARATON Diploma
226ANTONIO SABORIDO PEREZ 17 - TRIATLON PUERTO REAL 5 MST40M 01:28:30.906 04:11 MEDIA MARATON Diploma
210MANUEL GONZÁLEZ MÁRQUEZ 18 - C.D BNK RUNNERS 11 SENM 01:29:35.464 04:14 MEDIA MARATON Diploma
225ANTONIO MANUEL RUIZ LOPEZ 19 - ATLETA DE ELITE DE OSUNA 6 MST40M 01:30:04.850 04:16 MEDIA MARATON Diploma
183JUAN SEÑORET QUIROS 20 - INDEPENDIENTE 7 MST40M 01:30:12.182 04:16 MEDIA MARATON Diploma
194MANUEL JESUS VELEZ GONZALEZ 21 - INDEPENDIENTE 12 SENM 01:31:15.982 04:19 MEDIA MARATON Diploma
51JUAN MANUEL GALBIS ABASCAL 22 - TRIATLON OLYMPIC SANTIPONCE 8 MST40M 01:31:57.003 04:21 MEDIA MARATON Diploma
52JORGE GANFORNINA MARCHENA 23 - CLUB ATLETISMO TREBUJENA 13 SENM 01:32:27.546 04:22 MEDIA MARATON Diploma
230ANTONIO VILLENA LONCAN 24 - AD GUADALQUIVIR 9 MST40M 01:32:30.563 04:23 MEDIA MARATON Diploma
140BENITO PÉREZ MONGE 25 - C. D. LEBRIRUNNING 10 MST40M 01:32:34.999 04:23 MEDIA MARATON Diploma
149FRANCISCO POZO DE LOS SANTOS 26 - C. A. ORIPPO 11 MST40M 01:32:41.236 04:23 MEDIA MARATON Diploma
128FRANCISCO MANUEL ORTEGA PÉREZ 27 - INDEPENDIENTE 12 MST40M 01:33:07.986 04:24 MEDIA MARATON Diploma
211SONIA GRIJOTA CÁCERES 28 2 CLUB ATLETA DE ÉLITE DE OSUNA 2 MST40F 01:34:11.779 04:27 MEDIA MARATON Diploma
43ANDRÉS DÍAZ HERNÁNDEZ 29 - INDEPENDIENTE 13 MST40M 01:34:40.045 04:29 MEDIA MARATON Diploma
174JUAN LUIS SALVADOR RIVERO 30 - ATLETISMO SAN PABLO 14 SENM 01:34:50.160 04:29 MEDIA MARATON Diploma
Results: 255